Obserwatorzy

sobota, 20 kwietnia 2013

Weekendowo

Uwielbiam morze poza sezonem. Te puste po horyzont plaże, cisze i spokój. Spacer mam już za sobą i teraz mogę się wziąć od nowa za haftowanie pieska. Tylko tu taka leniwa atmosfera, że najchętniej na leżaczek a nie do roboty :) Niestety jak zwykle nie zabrałem aparatu, więc pozostaje telefon.

Psinka też lubi plażowanie:)

I ta cudna plaża :)A tu wieczór :) Tak wygląda moja psinka po kilku spacerach :) plecami do kominka i futro aż parzy.5 komentarzy:

 1. Nie będziesz nic więcej pokazywać? :( Ja myślałam, że to będzie blog o dużych haftach.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie mogę znaleźć Twojego adresu mailowego, więc zapytam tutaj - ta wielka rama na 76 cm to ona siedzi na stojaku, ale już bez uchwytu? Mógłbyś zrobić zdjęcie przy tej na 61 cm? Chodzi o to, że chciałabym zobaczyć różnicę wielkości. Bo się zastanawiam, czy brać. Mam tę 61 cm.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja cały czas wyjechany nad morzem i dlatego nic się na razie nie pojawia - strasznego dostałem lenia i nie haftuje ani ani. Choć przyznam się, że coraz bardziej mi się za krzyżykami tęskni i to właśnie za jakimś większym obrazkiem.
   W domu będę jakoś 7 maja na trochę, to postaram się zrobić fotki tej ramy na stojaku. Tak ona jest mocowana za materiał bo nie mam takiego dużego uchwytu.

   Usuń

Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie :-)