Obserwatorzy

sobota, 25 maja 2013

Papugi odsłona trzecia.

Mija kolejny  tydzień haftowania papug i słuchania "Miecza prawdy"... Papugi już mi się haftuje całkiem OK, a "Miecz prawdy"... za każdym razem tak samo wspaniały :) Uwielbiam ten cykl.Pozdrawiam wszystkich obserwujących...papugi :):)

13 komentarzy:

 1. hafcik pięknieje coraz bardziej i jak szybko przybywa...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki. Ten tydzień będzie chyba mniej czasu... Koniec weekendu... majowo-bożociałowego i trzbasie pakować, wracać, prać i nadrabać zaległości :):) ale to od soboty.. :)

   Usuń
 2. Coraz więcej xxx, będzie śliczny haft:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ależ pędzisz! No, ale ja w wakacje nadrobię ten piekielny czerwiec. Ach, przecież mamy jeszcze maj... Boże, dlaczego zakończenie roku zaczęło się już w maju???
  Jutro wstawię zdjęcie. Chyba przestawię się na świętowanie niedzielne czyli wstawianie notek. Chyba kiedyś tak robiłam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakoś niedziela to taki dzień do czytania, a nie pisania - jak dla mnie. Bpshe jak ja tęsknie za domem :) Jednak długie wakacje to miło, jeśli nie są za długie :)

   Usuń
 4. Wiesz co? Obserwuję ten Twój haft i stwierdzam, że już mi bokiem wychodzą te cholerne "przejścia", którymi się ludzie podniecają w GK. Ja chcę czystych barw i wyraźnych granic między nimi! Jutro napiszę o tym oficjalnie na blogu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie tu wszystko wyglądało na takie fajne i proste, ale jak zacząłem haftować to wcale nie tak różowo wygląda, tych szarycj i zielonych jest masakrycznie dużo i do tego jeden X taki, drugi X taki trzeci X... i tak dziwacznie. nawet w dimensions nie musiałem zmieniać nitkii tak często.

   Usuń
 5. Ale pędzisz z tym haftem! całkiem sporo już widać! Bardzo mi się podoba ten wzór, lubię papugi i też mi chodzi po głowie, żeby jakąś parkę wyhaftować, tylko skąd ja czas na to wezmę...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może wreszcie dojde do tych papug :) Jak na razie tylko rośliny i jakieś szarości :)

   Usuń
 6. Dopiero co tu wpadłam (przez Joasie) I jeśli pozwolisz zostanę dłużej. Papugi będą piękne. Życzę cierpliwości.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie, że pozwolę i bardzo się cieszę :)

   Usuń
 7. Dżungla rośnie w oczach :) Zawsze jak widzę czyjeś postępy nad haftem na blogach, to wydaje mi się, że innym to szybciej przybywa:)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie :-)