Obserwatorzy

wtorek, 4 marca 2014

A dzisiaj trochę z innej beczki. Potrzeba gotowego zestawu, albo arkusz sztywnej pianki, trochę skrawków materiałów, ostre nożyczki (lepszy pewnie byłby nóż do patchworku) i jakiś obrazek (taki jak z malowanki). Jak się trochę posiedzi i poutyka materiał w wycięte w piance linie to powstanie:Najpierw trochę patchworkowych skrawków:Pianka:Tniemy i upychamy:I aureola już jest :)


Niestety narysowanie twarzy (mazak nie chciał za nic pisać na materiale) i odpowiednie jej ułożenie było ponad moje siły:I tak powoli godzina za godziną pojawiają się kolejne elementy:I na koniec taki fajny wypukły obrazek ze skrawków:) Polecam wszystkim - fajna zabawa.I na koniec zagadka :) na zrobić ze styropianu w formacie A4, kilku paczek kolorowych cekinów i paczki małych gwoździ?Ja już wiem, ale jestem bardzo ciekawy Waszych typów:)


Dziękuję wszystkim za rady. Nitka żyłkowa kupiona i można się brać za jakiś zestaw Dimensions.


12 komentarzy:

 1. O, zaciekawiłeś mnie tą techniką, świetna praca, bez dwóch zdań!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Obrazek jest rewelacyjny !!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Kolejny świetny pomysł ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Aż mi się podstawówka przypomniała :) tylko, że robiliśmy takie obrazki na styropianie (po dziś dzień na wspomnienie dźwięku ciętego styropianu ciarki przechodzą mi po plecach). A co do zagadki - to może jakaś mozaika?

  OdpowiedzUsuń
 5. nie wytrzymałabym dźwięku. A obraz śliczny

  OdpowiedzUsuń
 6. kapitalny obrazek! i można go zrobić ze ścinków :)
  ps. dziękuje za miłe słowa :), pobuszowałam wczoraj trochę u Ciebie i powiem, że szczęka mi opadała co chwila - masz talent w rękach :)) i chyba sporo cierpliwości :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zagadka przerasta moją wyobraźnię. Świetny obrazek zrobiłeś, zapomniałam o tej technice. Tą samą techniką można zrobić np. styropianowe pisanki lub bombki :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Pierwszy raz widzę taką technikę . Efekt jest powalający :)

  OdpowiedzUsuń
 9. To tak zwany "patchwork bez igły" - piękny obrazek zrobiłeś.
  Ja robiłam kiedyś na styropianie, ale też już tylko serca, bombki i jajka ubieram w szmatki.
  Jeżeli chodzi o zagadkę, to na styropianie można przy pomocy podanych materiałów również ułożyć piękne obrazki lub mozaiki. Tylko, ja używam krótkich szpilek - 13mm

  OdpowiedzUsuń
 10. Po raz pierwszy widzę na blogu taki "utykany" obrazek! Bardzo fajna sprawa, muszę koniecznie spróbować :)

  OdpowiedzUsuń
 11. też muszę kiedyś spróbować czegoś takiego

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie :-)